FANDOM


Każdy zna fiata 126p i też prawie każdy zna dziadową grę "maluch racer 2". Dlaczego ona jest dziadowa? O tym w tej recenzji.

"Maluch racer 2" to kolejna gra wyścigowa firmy play a gry typu "poldek racer", "warszawka racer", "maluch racer jedynka" i tym podobne są w tym samym silniki i różnią się trasami i teksturami aut.

A teraz co sądzi internet? Tym razem o wiele więcej. Gry-online 7/10. Gamestar 4/5. Wp.pl 4/5. gry-gildia 3/10. gry.o2.pl 4/10 (na rysunku w tej nazwie zamiast zero jest litera "o"), a precyl.pl 3/10. Pozostawię bez komentarza.

Główne menu wygląda całkiem ładnie, ale tylko wygląda, ponieważ nic tutaj nie mamy do roboty. Jedynie tylko zmienić rozdzielczość i wyciszyć muzykę tak jak ja zrobiłem, ale dlaczego? A chcecie słuchać discopolo i innego dziadostwa? Jeśli tak, to pozostawiam bez komentarza.

Na pierwszy rzut oka możemy zobaczyć kanciastą i brzydką grafikę oraz winki (dźwięki?) skręcania, jak przy paleniu gumy, ale to nic. Zobaczymy jak sobie poradzę na tej trasie.

[muzyka]

Ale co to ma być? Kto tworzył te trasy? Pewno jakiś debil z ADHD pewno też ta sama osoba zrobiła sztuczną inteligencję.

[muzyka]

Nosz nie odpychaj mnie debilu, kurwa.

[muzyka]

Tak wygląda całe okrążenie, ale jeszcze nie skończyłem tej trasy, więc to mi zajmie jakieś od 3 do około 4 minut, ale nie to jest najgorsze. Podczas trasy nie zmieniajcie kamery, ponieważ wtedy możecie walnąć w przeszkodę a'la samochód, czy inny plastykowy (plastikowy) metal.

O ja pierdoleee aaaa aaa aaa No i kurde znowu. Ten samochód jest naprawdę dziwny i ciężko się nim prowadzi. aaa

I pewno myślicie, że już wygraliście mając drugie, czy jakieś tam inne miejsce od pierwszego. A wcale nie. Musicie powtarzać jeszcze raz tą trasę.

[muzyka]

Właśnie widzicie, jak już drugi, czy trzeci bądź raz jadę po tej samej trasie, czyli podsumowując: każda trasa 5 minut razy trzy i jeszcze razy 30, czyli ilość tras to wynosi o ja pierdolę, wyłączam grę.

A komu do diaska chce się przechodzić nudna grę? Więc znalazłem w necie koda nazywa się grynio, wtedy odblokujemy wszystko, minusem tego jest to, że musimy go wpisywać przy każdym włączeniu gry.

Od razu dla zabawy włączamy tryb wyścig i wybieramy najłatwiejszą mapę. Wybieramy najdziwniejszy samochód, a jest dużo rodzai. Oczywiście zawsze wybieramy liczbę okrążeń jeden.

A rodzaje to: wolny standard, szybszy weekend, jeszcze szybszy binocle, dalej pick-up, bis sport (na ekranie bis sport), toxic, kabrio, Sporting, experimental oraz najszybszy red Thunder.

Czas teraz na podsumowanie. Gra maluch racer nie jest najgorsza, ale też nie jest dobra. Jest słaba. Jej pierwszorzędnym minusem jest nuuuda. Kolejnymi minusami jest słaba grafika i dźwięk, niska grywalność, a jednym z plusów jest eksperymentowanie z maluchami na przykład najszybsze w krótszej trasie i.t.p, więc teraz czas na oceny cząsteczkowe.

Poprzedni
Ardennes Offensive
Transkrypt odcinka (Seria 1)
Maluch Racer 2
Następny
Super Stunt Spectacular