FANDOM


GALAKTYCZNIE

Klatka z klipu. Wersja GIF w pełnej rozdzielczości pod tym adresem (16 MB)

GALAKTYCZNIE (pisane capslockiem i z pogrubieniem dla wzmocnienia efektu) to mem z serii „Najgorsze Gry Wszechczasów”, który jest używany do określenia prawdziwych ekstremów w gównianych grach wideo, a dokładniej mówiąc przetragicznej gry aktorskiej.

GenezaEdit

GALAKTYCZNIE pojawiło się w odcinku 84 z Ride To Hell: Retribution. Gra posiadała tak okropny voice acting, że Bartek nie potrafił znaleźć odpowiednich słów, by w pełni odzwierciedlić stężenie kiczu. Postanowił więc na tę okazję użyć nowego sformułowania, czyli owego „GALAKTYCZNIE”, które przewija się w serii w losowych epizodach by podkreślić naprawdę karygodne spreparowanie danego segmentu produkcji.

ObecnośćEdit

Prócz odcinka 84 sam mem występuje również w odcinku 92 (D.I.R.T: Origin of the Species), dziewięćdziesiątym piątym (The Crow: City of Angels) oraz dziewięćdziesiątym siódmym i dziewięćdziesiątym dziewiątym epizodzie. We wszystkich tych odcinkach GALAKTYCZNIE służyło do podkreślenia naprawdę ekstremalnie złej gry aktorskiej. 

Sam klip w odcinku setnym popadł ofierze glitcha, który powstał w wyniku zaburzenia się uniwersum NGW ze względu na stężenie gówna w recenzowanym CrazyBusie. Jednakże Bartek go odnowił na rzecz odcinka 105, gdzie ponownie zmierzył się z Limbo of the Lost. Później GALAKTYCZNIE pojawiło się także w odcinku 107, 110, 112, 115, 119, 129 i 138

Bartek zdradził także, że prócz tych 5 gier dubbing w grze Czarnobyl 2: Powrót Do Zony oraz wszelkie głosy w Wilczym Szańcu podkładane przez tego samego jegomościa także zasługują na bycie GALAKTYCZNIE złymi grami aktorskimi.